Palm Jumeirah | Dubai

Palm Jumeirah | Dubai

Dubai on linn, mis kiirgab luksust ja suursugusust igal sammul, kus kõrged pilvelõhkujad, suured ostukeskused ja maailmatasemel atraktsioonid panevad turistide silmad särama. Kuid ehk üks kõige muljetavaldavamaid vaatamisväärsusi on inimkätega loodud saar nimega Palm Jumeirah.

Palmipuu kujuga ja kerkides Araabia lahe türkiissinisest veest, on Palm Jumeirah tõestuseks Dubai ambitsioonikusest ja inseneriteadmistest. See saar on muljetavaldav inimloomingu ja disaini ime, kus asuvad luksushotellid, kaunid rannad ja parimad restoranid ning meelelahutusvõimalused.

Palm Jumeirahi üks ikoonilisemaid vaatamisväärsusi on Atlantis, The Palm hotell. Luksusliku kuurorti valikus on enam, kui 1500 tuba ja sviiti. Lisaks Aquaventure veepark, hulgaliselt restorane ja baare. Kas soovite lõbutseda veepargis, uurida akvaariume või lihtsalt lõõgastuda luksuslikus sviidis, kust avaneb vaade lahele, siis Atlantis on kindlasti saarel külastamist väärt.

Neile, kes eelistavad püsida kuival maal hoida, on Palm Jumeirah mereäärne promenaad suurepärane valik. See jalakäijate tee kulgeb saare “tüve” pidi ja pakub hingematvaid vaateid lahele ja Dubai siluetile. Teel võivad külastajad peatuda erinevates kohvikutes ja restoranides, et nautida suupisteid või jahutavat jooki, samal ajal nautides uimastavat vaatepilti.

Palm Jumeirahile pääsemine on lihtne, sest saar on ühendatud mandriga mitme silla ja tunneli abil. Külastajad saavad võtta takso või kasutada Palm Monorail rongi, mis pakub maalilist reisi mööda saare “tüve”.

Lisaks Atlantisele ja Aquaventure veepargile on Palm Jumeirahil rohkelt teisi hotelle ja kuurorte, mis sobivad igale maitsele ja eelarvele. Otsite luksuslikku spaapuhkust või romantilist olemist kahekesi, siis leiate siit kindlasti midagi endale sobivat. Saarel on ka mitmeid ostukeskuseid ja butiike, kus saab leida nii kohalikke käsitöötooteid kui ka rahvusvahelisi brände.

Kokkuvõttes võib öelda, et Palm Jumeirah on Dubais kindlasti üks kõige silmapaistvamaid vaatamisväärsusi. See kunstlik saar pakub külastajatele palju tegevusi ja meelelahutusvõimalusi, olgu siis sooviks veepargis lõbutseda, hotellis luksuslikult puhata või lihtsalt jalutada mööda saare kaunist kärge ja nautida hingematvaid vaateid. Lisaks on saarele lihtne pääseda, mistõttu on see kindlasti koht, mida tuleks külastada Dubais olles.

Scroll to Top