Veepargid | Dubai

Veepargid | Dubai

Kuuma ja niiske kliimaga on Dubai ideaalne sihtkoht veespordihuvilistele, kus erakordne veeparkide valik pakub jahutust ja mõnusat meelelahutust. Veepargid on varustatud põnevate atraktsioonidega, sealhulgas sõidud, slaidid ja vaatamisväärsused, mis sobivad kõigile vanuserühmadele. Dubai perereisi planeerimisel ei saa jätta külastamata vähemasti ühte linna parimatest veeparkidest, sealhulgas Aquaventure või Wild Wadi veeparke.

Palm Jumeirah’s asuv Aquaventure veepark on üks suurimaid ja populaarsemaid Dubais ja on osa Palm Jumeirah saarel asuvast ikoonilisest Atlantis, The Palm hotellist. Park pakub laia valikut põnevaid sõite, veeliumägesid ja atraktsioone, mis sobivad igas vanuses. Pargi ikoonilisemaid sõite on Leap of Faith, mis on 27 meetri kõrgune veeliumägi, mis kukutab sõitjad peaaegu vertikaalsest rennist alla kiirusega kuni 60 kilomeetrit tunnis. Veel üks Aquaventure’i populaarne vaatamisväärsus on Shark Attack, kus külastajad saavad libiseda läbi läbipaistva tunneli, mida ümbritsevad haid ja raid. Keskuses on hulgaliselt atraktsioone, sealhulgas maailma suurimat veeliugu nimega “Aquaconda”. Veepargil on ka 700 meetri pikkune privaatne rand, kus saad lõõgastuda ja nautida Araabia lahe kauneid vaateid. Veepargis asuv Lost Chambersi akvaarium pakub külastajatele võimalust näha mereelustikku lähedalt ja isiklikult.

Neile, kes otsivad lõõgastavamat kogemust, pakub Aquaventure aeglase vooluga atraktsiooni Rapids, kus külastajad saavad pargi kaunist maastikku nautida. Veepargis on ka spetsiaalne lastele mõeldud ala Splashers, kus on miniatuursed liumäed ja veemänguväljak. Üldiselt on Aquaventure veepark kohustuslik külastuskoht peredele, põnevuse otsijatele ja kõigile, kes otsivad Dubais lõbusat päeva.

La Mer | Dubai

Jumeirah’s asuv Wild Wadi veepark on üks vanimaid ja populaarsemaid veeparke Dubais. Veepark pakub üle 30 adrenaliinirikka sõidu ja atraktsiooni. Lisaks on pargis lainebassein, aeglase vooluga jõgi ning eraldi lasteala. Pargis on mitmeid põnevaid atraktsioone, sealhulgas Jumeirah Sceirah, 33 meetri kõrgune liumägi, mis langetab sõitjaid kiirusega kuni 80 kilomeetrit tunnis, ja Tantrum allee, millel on kaks suurt lehtrit ja laineseina.

Wild Wadi veepargis on ka lastele mõeldud ala Juha’s Dhow and Lagoon, kus on miniatuursed liumäed, veepüstolid ja suur kallutatav ämber. Pargis on ka mitmeid restorane ja poode, mistõttu on see ideaalne koht terve päeva veetmiseks.

Üldiselt sobib Wild Wadi veepark kõige paremini igas vanuses lastega peredele ja põnevuseotsijatele, kes otsivad adrenaliinilaksu. Põnevate vaatamisväärsuste, lõõgastavate veeobjektide ja elava atmosfääriga Wild Wadi veepark on kohustuslik külastuskoht kõigile, kes Dubaisse tulevad.

Veepargid | Dubai

Kokkuvõtteks võib öelda, et Dubai on koduks maailma kõige põnevamatele veeparkidele. Dubai veepargis leidub igaühele midagi, alates adrenaliini tekitavatest sõitudest Aquaventure’i veepargis kuni Wild Wadi veepargi klassikalise meelelahutuseni.

Oluline on märkida, et kuigi need veepargid pakuvad erinevaid atraktsioone, mis sobivad igas vanuses, võivad mõnel sõidul olla kõrguse või vanusepiirangud. Külastajatel soovitatakse enne atraktsioonide proovimist kontrollida pargi veebisaiti või silte, et tagada nende nõuetele vastavus.

Üldiselt on ühe või kõigi nende veeparkide külastamine kohustuslik tegevus kõigile, kes Dubaid külastavad, olenemata sellest, kas olete elanik või turist. Täiusliku kombinatsiooniga põnevatest sõitudest, lõõgastavatest veekogudest ja peresõbralikest lõbudest pakuvad Dubai veepargid kindlasti meeldejääva ja nauditava päeva.

Scroll to Top