Xcaret Park

Xcaret Park asub umbes 75 km kaugusel Cancunist lõunas ja on suur looduspargi kompleks, mis pakub külalistele mitmesuguseid tegevusi ja atraktsioone. Park on loodud säilitamaks piirkonna ainulaadset ökosüsteemi ning kaitseb Mehhiko looduslikku ja kultuuripärandit.

Park on väga mitmekülgne, kuna sisaldab paljusid tegevusi ja vaatamisväärsusi, mis on sobilikud igale vanuseklassile. Siin näeb eksootilisi loomi, võimalik on uurida arheoloogilisi leiukohti ning osa saada paljust muust. Lisaks saab osa võimsast traditsioonilist mehhiko “fiesta” etendusest, kus värvikate kostüümidega hõimutantsijaid pakuvad vapustavat maiade vaatemängu.

Lisaks kultuurilistele atraktsioonidele pakub Xcaret park ka erinevaid seikluslikke tegevusi. Näiteks on olemas maastikurajad, kus saab matkata ja nautida kaunist loodust. Samuti on olemas üle puu latvade liuglev zip-line.

Kui otsite midagi rahulikumat, siis saate nautida pargi mitmekesist botaanika aeda või liblikate maja oma kaunite tiivulistega.

Kindlasti ei jäta ükskõikseks ka võimalus ujuda maailma suurimas looduslikus akvaariumis ja vaadata erinevaid troopilisi kalu ja mereloomi.

Xcaret Park pakub ka mitmeid restorane ja baare, kus saab nautida Mehhiko kööki ja kohalikke jooke. Lisaks on olemas ka kauplused, kus saab osta kohalikke käsitööesemeid ja meeneid.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Xcaret park on unikaalne looduspargi kompleks, mis pakub külastajatele mitmesuguseid tegevusi ja atraktsioone. Park on ideaalne koht nii seiklus- kui ka kultuurireisideks, kuid sobib hästi ka perepuhkuseks.

Scroll to Top