Teemapargid | Dubai

Teemapargid | Dubai

Dubai Parks and Resorts ja IMG Worlds of Adventure on kaks populaarseimat temaatilist parki Dubais. Mõlemad teemapargid pakuvad laia valikut vaatamisväärsusi ja meelelahutusvõimalusi, muutes need ideaalseks sihtkohaks nii peredele kui ka adrenaliini sõltlastele.

Dubai Parks and Resorts on tohutu kompleks, kus asuvad kolm erinevat teemaparki – Motiongate Dubai, Bollywood Parks Dubai ja Legoland Dubai ning veepark Legoland Water Park. Motiongate Dubai on Hollywoodist inspireeritud teemapark, mis sisaldab vaatamisväärsusi, mis põhinevad populaarsetel filmidel ja telesaadetel, nagu Ghostbusters, The Hunger Games ja The Smurfid. Park on jagatud erinevateks tsoonideks, millest igaüks pakub ainulaadset kogemust. DreamWorksi tsoonis on vaatamisväärsused, mis põhinevad populaarsetel animafilmidel, nagu Shrek ja Kung Fu Panda, samas kui Lionsgate’i tsoonis on atraktsioonid, mis põhinevad kassahittfilmidel, nagu Näljamängud ja Saw. Columbia Picturesi tsoonis on atraktsioonid, mis põhinevad klassikalistel filmidel, nagu Ghostbusters ja Men in Black.

Bollywood Parks Dubai on pühendunud India filmitööstuse elava kultuuri tähistamisele ning pakub Bollywoodi filmidest atraktsioone ja vaatamisväärsusi. Park on jagatud erinevateks tsoonideks, millest igaüks pakub ainulaadset kogemust. Bollywood Boulevard pakub erinevaid söögi- ja ostuvõimalusi, samas kui Mumbai Chowki tsoonis on vaatamisväärsused, mis põhinevad kuulsatel Bollywoodi tänavatel. Rustic Ravine’i tsoonis on atraktsioone ja vaatamisväärsusi, mis põhinevad India maapiirkonnal, samas kui Royal Plaza tsoonis on India paleede suursugususest inspireeritud vaatamisväärsused.

Legoland Dubai ja Legolandi veepark on mõeldud 2–12-aastaste lastega peredele ning neil on üle 40 Lego-teemalise sõidu, vaatemängu ja atraktsiooni. Park on jagatud erinevateks tsoonideks, millest igaüks pakub ainulaadset kogemust. Lego City tsoonis on sellised vaatamisväärsused nagu autokool ja paadikool, samas kui Imaginationi tsoonis on loovusel ja kujutlusvõimel põhinevad atraktsioonid. Kuningriigi tsoonis on keskajal põhinevaid vaatamisväärsusi, samas kui seikluspiirkonnas on sellised vaatamisväärsused nagu allveelaevasõit ja dinosaurusteemaline rannasõiduk.

IMG Worlds of Adventure on maailma suurim siseruumides asuv teemapark ja sellel on neli ainulaadset tsooni – Marvel, Cartoon Network, Lost Valley Dinosaur Adventure ja IMG Boulevard. Marveli tsoonis on põnevad sõidud, mis põhinevad populaarsetel Marveli superkangelastel, nagu Iron Man ja The Avengers, samas kui Cartoon Networki tsoonis on populaarsetel multifilmidel, nagu Ben 10 ja The Powerpuff Girls, põhinevad sõidud ja atraktsioonid. Lost Valley Dinosaur Adventure viib külastajad põnevale rännakule ajas tagasi, kus on animatroonilised dinosaurused ja eelajaloolised olendid. IMG Boulevardil on erinevad söögi- ja ostuvõimalused ning 12 ekraaniga kino.

Dubai Parks and Resorts ja IMG Worlds of Adventure’i üks suurimaid tõmbenumbriid on nende tähelepanu detailidele. Pargid on loodud pakkuma külastajatele ainulaadset ja kaasahaaravat kogemust, kusjuures iga detail on hoolikalt läbimõeldud ja kujundatud nii, et viia külalised teise maailma. Alates atraktsioonidest ja vaatamisväärsustest kuni söögi- ja ostuvõimalusteni on kõik parkide aspektid hoolikalt läbi mõeldud, et tagada külastajatele unustamatu kogemus.

Lisaks atraktsioonidele ja vaatamisväärsustele on parkides mitmesuguseid restorane ja kohvikuid, mis pakuvad kõike alates kiirtoidust kuni peente söögikohtadeni. Samuti on palju suveniiripoode ja butiike, kust külastajad saavad osta temaatilisi kaupu ja suveniire.

Scroll to Top