Wizz Air

Hungari odavlennukompanii registreeriti 2003.aasta suvel ning kõigest 11 kuu järel avati juba esimesed lennuliinid. Tänasel päeval opereerib Ida-Euroopa suurim odavlennufirma enam, kui 600 liinil, 44 riigis.

Tallinnasse alustas lennufirma Kiievi ja Londoni lendudega 2018.aasta juunikuus. 2019.a. augustis lisandub uus sihtkoht Guusias – Kutaisi.
Kogu Wizz Airi lendude sihtkohtade kaardi leiate siit.

2015.aastal viidi läbi suur uuenduskuur, mis hõlmas kogu firma visuaalset osa, teeninduse alustalasid ning lennukiparki. Peamiselt on kasutuses Airbus A320 tüüpi lennukid, kuid sisse on antud suur tellimus uut tüüpi A321neo lennukitele.

Wizz Airi põhieesmärgiks on pakkuda Ida-Euroopa lennureisijale võimalust soodsalt lennata. Sellist ärimudelit saab reisijatele pakkuda suuresti tänu sellele, et lennatakse väiksematesse lennujaamadesse.

Wizz Airi odavate lendude idee baseerub lihtsal ärimudelil. Reisijale antakse võimalus osta eelkõige ainult pilet, mis ei sisalda midagi muud, kui käsipagasit (mõõdud 20x30x40cm).

Loomulikult on reisijate vajadused erinevad ning seetõttu pakub Wizz Air hulga erinevaid lisateenuseid ja – tooteid, mida on võimalik juurde soetada, vastavalt reisija eelistustele ja vajadustele. Täpsema ja põhjalikuma ülevaate kõikidest lisateenustest leiate siit.

Samas on kogu piletimüük jaotatud 3 suuremasse tootegruppi, mille kohta leiate infot siit.

Püsikliendiprogramm Wizz Discount Club pakub reisijatele võimalust hoida kokku raha. Klubi programmi boonuseid saab kasutada Wizz Air interneti lehel registreerimise järel.

Lisaks pakub Wizz Air mitmeid erinevaid tooteid, mis aitavad reisijatel raha kokkuhoida. Näiteks WIZZ Priority, WIZZ Flex, WIZZ Privilege Pass jne.

Wizz Air ei kuulu mitte ühtegi lennufirmade alliansi.

Scroll to Top