Pargid | Dubai

Pargid | Dubai

Global Village ja Dubai Miracle Garden on Dubai kaks populaarset turismiatraktsiooni, mis pakuvad külastajatele ainulaadset ja meeldejäävat kogemust. Mõlemad vaatamisväärsused näitavad Dubai loovust ja uuenduslikkust ning neid tasub linnareisi ajal külastada.

Global Village on iga-aastane multikultuurne festival ja teemapark, mida peetakse igal aastal novembrist aprillini ja selle pindala on 1,6 milj ruutmeetrit. Festival toob kokku enam kui 75 kultuuri üle maailma, millest igaüks on esindatud oma paviljonis, pakkudes külastajatele võimalust kogeda erinevaid kultuure, traditsioone ja sööke üle kogu maailma.

Global Village’i paviljonid on kujundatud nii, et need näevad välja nagu iga riigi traditsioonilised hooned, millel on ainulaadsed arhitektuurilised omadused ja kujundused, mis peegeldavad piirkonna kultuuri ja pärandit. Külastajad saavad tutvuda erinevate paviljonidega, osta suveniire, maitsta kohalike sööke ja vaadata elavaid etendusi, sealhulgas traditsioonilist muusikat ja tantsuetendusi.

Lisaks paviljonidele on Global Village’is ka lõbustuspark, kus on üle 30 põneva sõidu ja atraktsioonid, mis sobivad igas vanuses külastajatele.

Global Village on Dubais kindlasti külastatav sihtkoht, kus on elav ja elav õhkkond ning ainulaadne esitlus kogu maailmast pärit kultuuridest. See on ideaalne sihtkoht peredele, sõpradele ja paaridele, pakkudes unustamatut elamust kõigile.

Dubai Miracle Garden seevastu on ilus väliaed. Aia pindala on 72 000 ruutmeetrit ja seal on üle 45 miljoni lille, mis on paigutatud vapustava kujunduse ja mustriga, muutes selle maailma suurimaks lilleaiaks.

Aias on mitmesuguseid lillenäitusi, sealhulgas lilleskulptuure, lillepeenraid ja vertikaalseid aedu. Külastajad saavad tutvuda erinevate väljapanekutega ning nautida lillede erksaid värve ja lõhnu. Aed on koduks ka maailma suurima lilleseade Guinnessi rekordile Airbus A380 näol.

Dubai Miracle Garden on populaarne sihtkoht loodusesõpradele, fotograafidele ja peredele. Aed pakub lõõgastavat ja rahulikku keskkonda, eemal linnakärast ning on suurepärane koht lõõgastumiseks ja looduse ilu hindamiseks.

Lisaks on Dubai Miracle Gardenis ka mitmeid kohvikuid, restorane ja poode, kust on võimalik osta suveniire ja kingitusi. Lisaks asub seal ka Dubai Butterfly Garden (liblikaaed), kus liugleb üle 15 000 liblika enam kui 50 erinevast liigist, mis teeb sellest loodusesõprade paradiisi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Global Village ja Dubai Miracle Garden on Dubais kaks ainulaadset ja populaarset turismiobjekti, mis pakuvad külastajatele meeldejäävat elamust. Global Village tutvustab kogu maailma kultuuride mitmekesisust ja rikkust, samas kui Dubai Miracle Garden pakub külastajatele kaunist väliaeda koos vapustava lillenäitusega. Mõlemad vaatamisväärsused on ideaalsed sihtkohad peredele, sõpradele ja paaridele ning neid tasub Dubai reisi ajal külastada.

Scroll to Top