Cancuni hotellide piirkond

Cancuni hotellide piirkond asub Mehhiko kirdeosas ja on tuntud oma imeilusate randade ja kristallselt selve helesinise merevee poolest. Piirkond laiub umbes 25 km pikkusena poolsaare tipust lõunasse. See on populaarne sihtkoht turistide jaoks, kellele meeldib päike, meri ja rand.

Nagu nimigi ütleb, leidub seal majutusvõimalusi igale maitsele. On luksushotelle, butiikhotelle ning  taskukohasemaid võimalusi. Hotellide hulka kuuluvad sellised rahvusvahelised brändid nagu Ritz Carlton, Hyatt ja Marriott.

Siin leidub reisijatele lai valik tegevusi. Loomulikult saate päevitada, ujuda ja nautida merevaadet. Võimalik on rentida veespordi varustust nagu aerusurfi laud, jetid ja purjelauad. Suur hulk võimalusi söömiseks ja joomiseks. Siin on mitmeid kohvikuid, restorane ja baare, kus saab proovida nii mehhiko, kui ka rahvusvahelisi roogasid. Lisaks loomulikult kirev  Cancuni ööelu, kus on võimalik nautida meelelahutust ja pidutseda kuni päiksetõusuni.

Siin asub ka kaks eriti huvitavat vaatamisväärsust: El Rey arheoloogiline ala ja Cancuni akvaarium. El Rey on iidse Maya tsivilisatsiooni järeltulijate asula, kus on säilinud varemed, sealhulgas püramiid ja templid. Akvaarium pakub aga võimalust imetleda mereelukaid, nagu korallid, hai, kilpkonnad ja eksootilised kalad.

Siinsed ilusad rannad ja kristallselge meri pakuvad lõõgastust ja meelelahutust, samal ajal kui arheoloogilised leiukohad ja akvaarium võimaldavad külastajatel kogeda mehhiko kultuuri ja ajalugu. Hotellide piirkond on kindlasti külastamist väärt ja sobib kõigile, kes otsivad päikest, merd ja meelelahutust.

Scroll to Top