Avasta romantilised Seišellid!

Soodsad lennupiletid Seišellidele (Mahe) koostöös 5* lennufirmaga

Lennud toimuvad

25.02. - 09.03.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

810
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 2x23 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Tere tulemast Seišellidele – paradiisisaartele, kus unustad kõik mured ja naudid elu täiel rinnal. Siin ootavad sind valged liivarannad, kristallselge meri, rohelised palmid ja sooja päikese embus. Seišellid on tuntud kui üks romantilisemaid kohti maailmas, kus saad nautida privaatset piknikku rannas või veeta aega romantilises villa’s. Külastajatele on saared ideaalsed romantiliste puhkuste ja troopiliste seikluste nautimiseks. Lase end lummatada selle erilise sihtkoha loodusest ja kultuurist!

Kuid Seišellide ilu on palju enamat kui lihtsalt nende loodus. Nendel saartel on pikk ajalugu, mis ulatub tagasi rohkem kui kolme sajandi taha. Portugali meresõitjad olid esimesed Euroopa kolonistid, kes jõudsid saartele 16. sajandil. Saared vallutasid hiljem Prantsusmaa ja Suurbritannia, enne kui Seišellid lõpuks iseseisvusid 1976. aastal. Seišellide kultuur on segu Aafrika, Aasia ja Euroopa mõjudest. Tänapäeval on saartel kirju kultuur, mis väljendub traditsioonilises muusikas, tantsus ja toidus. Igaühel on oma lugu rääkida ja kõik need lood on kootud kokku rikkaliku kultuuripärandi kaudu.

Seišellid on tuntud oma ilusa looduse poolest ja siin asub mitmeid rahvusparke ja looduskaitsealasid, kus saab imetleda haruldasi liike ning looduse ilu. Looduskaitsealadest tuntumad on Praslini saarel asuv Vallée de Mai looduskaitseala. See on ainulaadne koht, kus kasvavad suured Coco de Mer palmid, mis kannavad maailma suurimaid seemneid (kuni 50cm).

Looduskaitseala on koduks ka teistele haruldastele taimedele ja loomadele, nagu must papagoi ja hiiglaslikud tigu liigid. Teised tuntud looduskaitsealad Seišellidel on Curieuse Island, kus asub hiidkilpkonnad, Sainte Anne Marine National Park, mis on suurepärane koht snorgeldamiseks ning Silhouette Island, kus saab matkata läbi vihmametsade. La Digue saarel asuv looduskaitseala L’Union Estate on ka populaarne turismiatraktsioon, kus on võimalik jalutada kookospähklipalmide all ja külastada ajaloolist koopamaja.

Seišellid on tuntud sukeldumis- ja snorgeldamispaik, kus on võimalik avastada suurel hulgal troopilisi kalaliike, nagu näiteks meriahvenad, barrakudad, delfiinid, kilpkonnad ja teisi. Snorgeldamine on võimalik peaaegu igal pool, kuid mõned parimad kohad on Sainte Anne’i ja Curieuse’i saared. Silmapaistvad sukeldumisalad on näiteks St. Anne Marine rahvuspark, Bird Island ja Aldabra atoll. 

Seišellid asuvad lähisekvatoriaalses piirkonnas ning nende kliima on troopiline, mis tähendab, et ilm on aastaringselt soe ja niiske. Veebruarist märtsini on saarel kergelt jahedam periood, kus temperatuurid võivad olla päeval umbes 28-30 ja öösel 24-26 kraadi. Sademeid võib sel perioodil esineda veidi rohkem kui muul ajal aastas, kuid need on siiski pigem hootised ja sajab tavaliselt lühikest aega päeva jooksul. Vee temperatuur on 27-28 kraadi ning sobib hästi veespordialade harrastamiseks.

Kliima Seišellidel on troopiline, mis tähendab, et ilm on aastaringselt soe, kuid veebruarist märtsini on kergelt jahedam periood. Kokkuvõttes on Seišellid kindel valik neile, kes soovivad põgeneda argipäeva rutiinist ja veeta romantilist aega kaunis keskkonnas ning kogeda unustamatuid elamusi looduse ja kultuuri maagilises koosmõjus. Siin on midagi kõigile, kohas, kus aeg tundub seiskuvat ja mured ununevad. Soodsad lennupiletid Seišellidele.

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Nairobi=2x23kg; Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg; Seišellid=2x23kg; Kigali=2x23kg.
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top