Avasta dzunglid Rwandas!

Soodsad lennupiletid Rwandasse (Ruandasse) koostöös 5* lennufirmaga

Lennud toimuvad

02.02. - 13.02.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

790
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 2x23 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Rwanda on Ida-Aafrika mägismaal asuv imekaunis riik, mida tuntakse ka kui “tuhande mäe maa”. Siin on lopsakad metsad, vulkaanilised järved ja mäetipud ning uskumatud vaated.  Rwanda on ka tuntud oma haruldase gorillapopulatsiooni poolest, mis pakub unustamatuid looduselamusi. Rwandas leidub samuti suurepäraseid matkaradasid ning rikkalikku ajalugu tutvustavaid muuseume ja memoriaale. Kombineerides need erinevad võimalused, pakub Rwanda kindlasti meeldejäävat kogemust nii ajaloo- kui loodushuvilistele reisijatele. 

Rwanda Gahinga rahvuspark on tuntud kui üks Ida-Aafrika kõige hinnatumaid turismisihtkohti, kus saab imetleda üht maailma kõrgeimat mäge, Mount Muhaburat. Kõrguselt teine mägi on Mount Gahinga, mille järsud nõlvad pakuvad harrastusmatkajatele unustamatuid elamusi. Gahinga rahvuspargi üks tähtsamaid turismiatraktsioone on mägilaste, nn Batwa rahva külastus. Batwa on väike põlisrahvus, kes on tuntud oma ainulaadse kultuuri ja traditsioonide poolest. Rahvuspargis saab nendega kohtuda, tutvuda nende elulaadi ja kommetega ning nende oskustega, mis on pärinendud põlvest põlve. Samuti on Gahinga rahvuspark koduks mägigorilladele, kes on üks maailma kõige ohustatumaid liike. Külalised saavad kaasa teha giidide saatel matkasid, et kohtuda nende uhkete loomadega ning nautida ümbritsevat loodust. Rahvuspargi matkarajad on väga populaarsed, eriti Sabinyo matkarada, kus saab matkata Mount Sabinyo tippu ning nautida sealset vaadet.

Rwanda on tuntud oma kvaliteetse tee- ja kohviistanduste poolest, mis on olulised osa riigi majandusest ja kultuurist. Tee- ja kohvitööstus pakub turistidele suurepärase võimaluse tutvuda kohaliku elanikkonna ja ajalooga ning maitsta maitsvaid kohalikke jooke. Riigi peamised teesordid on CTC ja Orthodox, mis on valmistatud kõrgkvaliteetsest Camellia sinensis teetaime lehtedest ning mida müüakse üle maailma. Kohvi osas on Rwanda Bourbon Arabica kohvisort tuntud oma keeruka maitse ja aroomi poolest ning see on saanud mitmeid rahvusvahelisi tunnustusi. Kohvipuu õitseb aprillis ja mais ning kohvi korjatakse käsitsi, kõige sagedamini mägiküladest pärit naiste poolt. Käsitööna korjamine tagab kohviuba kõrgeima kvaliteedi, kuid see muudab selle ka kallimaks. Külaliste jaoks on Rwanda tee- ja kohvikultuurist osa saamine tõeliselt huvitav ja hariv kogemus, kus nad saavad nautida Rwandas kasvatatud ja valmistatud jooke, mis on täis maitset ja ajalugu.

Rwanda on kaunis ja mitmekesine riik Aafrikas, mille ajalugu on olnud aga keeruline. Üks traagilisemaid sündmusi Rwanda ajaloos oli 1994. aastal toimunud genotsiid, mille käigus tapeti hinnanguliselt 800 000 tutsit ja mõned tuhanded modjad. Kohutavalt piinlik sündmus on kaasa toonud ülemaailmse tähelepanu ja sügava leina ning võtnud kaua aega, et riik saaks uuesti rahuneda.

Tänapäeval on Rwanda oma traagilise minevikuga silmitsi seistes üles ehitanud stabiilse keskkonna. Täna on Rwanda taastunud ja loonud turismiks suurepärase keskkonna. Turistid saavad külastada riigi erinevaid paiku ja kogeda Rwandat kui põnevat sihtkohta, mis on täis erinevaid kultuurilisi ja ajaloolisi vaatamisväärsusi. Kuid kogu selle ilu taga peitub tume minevik, mis tuletab meile meelde, et maailmas on ikka veel piisavalt tööd rahu, õigluse ja inimväärikuse tagamiseks. Soodad lennupiletid Rwandasse (Ruandasse).

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Nairobi=2x23kg; Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg; Seišellid=2x23kg; Kigali=2x23kg.
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top