Avasta eksootilist Malaisiat: Paradiisirannad ja kultuurikogemused!

Soodsad lennupiletid Kuala Lumpuri koostöös 5* lennufirmaga

Lennud toimuvad

14.01. - 26.01.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

810
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 30 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Malaisia on unustamatu sihtkoht Aasias, mida iseloomustavad rikkalik kultuuripärand, kaunid maastikud, seiklusvõimalused ning suurepärane kohalik köök. Seda riiki võib kirjeldada kui unikaalset sulamit erinevatest kultuuridest ja traditsioonidest, mis annab sellele erilise võlu. Külalislahkus ja sõbralikkus on Malaisia elanike seas laialt levinud, mis muudab külastajatele reisikogemuse veelgi positiivsemaks.

Kuala Lumpur, Malaisia pealinn, on tuntud oma modernse arhitektuuri, kaubanduskeskuste ja maitseva toidu poolest. Siin asuvad ka maailmakuulsad kohad nagu Petronas Twin Towers, mis on maailma kõrgeim kahetorniline hoone. Kuala Lumpur on ka hea koht shoppingu harrastajatele, kus asuvad suured kaubanduskeskused nagu Suria KLCC ja Pavilion Kuala Lumpur.

Malaisia köök on tuntud oma rikkaliku maitse ja vürtsikuse poolest. Siin saab nautida erinevaid roogasid, mis on valmistatud värskest mereandidest, lihast, köögiviljadest ja maitseainetest. Kuala Lumpuris, Malaisia pealinnas, saab proovida erinevaid tänavatoite nagu näiteks Nasi Lemak, mis on Malaisia rahvustoit. Soovitan kindlasti proovida kohalikku spetsialiteeti nimega nasi lemak, mis on riis kookospiima, pähklite ja kastmega.

batu, caves, mala-1090747.jpg

Malaisia rannad on tuntud oma puhta liivaga ja läbipaistva mereveega. Langkawi saar on üks populaarsemaid sihtkohti Malaisias, kus on võimalik nautida päikesepaistet, veealuseid seiklusi ja imelist mereelu. Siin saab näha erinevaid mereelukaid nagu kilpkonnad, delfiinid ja värvilised kalad. Malaisia mereveed on soojad aastaringselt, kuid jaanuar on tuntud kuiva ja jahedama perioodina. See tähendab, et rannapuhkus ja mereelu vaatlemine on sel ajal veelgi nauditavam.

Malaisia on tuntud oma luksuslike hotellide ja majutusvõimaluste poolest. Kuala Lumpuris saab nautida pilvelõhkujate vaadet, kus asuvad hotellid nagu Mandarin Oriental, Shangri-La ja Grand Hyatt. Langkawis on võimalik leida hotelle, mis asuvad ookeani ääres ja pakuvad lõõgastavat ja romantilist atmosfääri.

Kohalik kultuur on samuti väga mitmekesine, kus on mõjutusi Hiina, India ja Euroopa kultuurist.
Näiteks Batu koobastes Kuala Lumpuris saab näha hinduistlikke pühamuid ja samuti kohalikke käsitöötooteid.

Langkawi on kuulus oma kauni looduse, ranniku ja turismiatraktsioonide poolest ning pakub külastajatele mitmekülgset puhkusekogemust. Saare maaliline loodus, rikkalik taimestik ja loomastik ning kaunid rannad on mõned peamised põhjused, miks turistid seda sihtkohta armastavad. Langkawi on ka suurepärane koht, kus nautida kohalikku kööki ja osta traditsioonilisi käsitöötooteid. Kõike seda arvesse võttes on Langkawi kindlasti ideaalne sihtkoht neile, kes otsivad rahu, ilu ja lõõgastust.

Kui otsid põnevat reisisihtkohta, siis Malaisia on kindlasti üks parimatest valikutest.
Malaisia pakub külastajatele lõputuid avastamisvõimalusi – saab nautida kauneid randu, seiklusi džunglis, imetleda ajaloolisi hooneid ja templeid ning proovida maitsvat kohalikku toitu. Malaisia on tuntud ka oma külalislahkuse poolest ning kohalikud inimesed on sõbralikud ja abivalmid. Lisaks on riik väga taskukohane ja pakub palju majutusvõimalusi igale maitsele – alates luksushotellidest kuni tagasihoidlike majutusasutusteni.

Malaisia on tõeline pärl, kus avastamisrõõm ei lõppe kunagi ning iga uus paik ja kogemus jäävad kindlasti meelde kauaks ajaks. Soodsad lennupiletid Kuala Lumpuri talvel 2024

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top