Avasta Bali paradiisi rannad!

Soodsad lennupiletid Indoneesiasse koostöös 5* lennufirmaga

Lennud Jakarta-Bali toimuvad

25.01. - 06.02.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

1000
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 30 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Indoneesia on Aasia suurim saareriik, kus iga reisija leiab midagi erilist. Siin on võimalik avastada mitmekesist kultuuripärandit, maitsta maitsvat kohalikku kööki, nautida erinevaid randu ja sukelduda korallirikkas meres. Lisaks on Indoneesia koduks paljudele uskumatult kaunitele saartele, sealhulgas Bali, Lombok ja Gili saared. Indoneesia loodus on imeline ja mitmekesine, koosnedes nii vihmametsadest kui ka vulkaanidest. Siin on võimalik seigelda džunglis, matkata mägedes ja külastada rahvusparke. Indoneesia on külalislahke rahvaga ning reisijatele pakutakse siin meelelahutuslikke üritusi ja festivale aastaringselt.

Bali saar on üks Indoneesia kõige populaarsemaid turismisihtkohti. Bali on tuntud oma ilusate randade, rikkaliku kultuuripärandi ja mõnusate spaade poolest. Seal on ka mitmeid tegevusi, nagu näiteks surfamine, jooga ja ratsutamine. Lisaks on Bali tuntud oma templite poolest, kus saab kogeda kohalikke traditsioone ja religioosseid tseremooniaid. Üks neist on Tanah Lot tempel, mis on ehitatud merele ja on tuntud oma kaunite päikeseloojangute poolest. Samuti saab külastada palju ajaloolisi templeid, nagu Pura Besakih ja Uluwatu, kus on võimalik imetleda traditsioonilisi arhitektuurilisi stiile ja kaunistatud skulptuure. Kultuurielamuseks on Bali tantsud, nagu Kecak, mis on tuntud oma dramaatilise esituse poolest.

Yogyakarta on tuntud kui kultuuripealinn ning on paljudele turistidele üks Indoneesia reisi kõrghetki. Yogyakarta on koduks UNESCO maailmapärandi nimistusse kantud Borobuduri budistlikule templitornile, mis on vanim budistlik tempel maailmas ja Prambanan tempel, mis on hinduistlik pühamu. Yogyakartas on ka suurepärane võimalus tutvuda Jaava kultuuriga, külastades traditsioonilisi kunstikeskusi ja õppides kohalikke käsitöövõtteid.

Argapura on veel üks Indoneesia suurepärane sihtkoht, mis on tuntud oma vulkaanide ja kuumaveeallikate poolest. Siin saab matkata kõrgmäestikes ja nautida panoraamvaateid maalilistele orgudele ja riisipõldudele. Argapura on koduks ka mõnele maailma kõige kõrgemale vulkaanile, nagu Mount Semeru, mis on Indoneesia kõrgeim vulkaan. See on ideaalne koht matkajatele ja loodusentusiastidele, kes soovivad kogeda Indoneesia looduse ilu ja suursugusust.

Komodo saar on Indoneesia saarestiku osa ning suurepärane reisisihtkoht, kus on võimalik kogeda erilist seiklust ja avastada unikaalset loodust. Saar on koduks kuulsale komodo draakonile, kes on maailma suurim sisalik ja ainulaadne liik. Lisaks sellele saab Komodo saarel kogeda kaunist loodust, kus on palmid, liivarannad, korallriffid ning puutumatu troopiline vihmamets. Komodo rahvuspark, kus asub ka Komodo saar, on UNESCO maailmapärandi nimistus ning see annab aimu piirkonna väärtusest ning olulisusest bioloogilise mitmekesisuse säilitamisel.

Kokkuvõttes võib öelda, et Indoneesia on erakordne paik, mis pakub palju kogemusi nii kultuuri kui ka looduse osas. Lisaks on Indoneesia üks maailma suuremaid saarestikke, kus leidub erinevaid saari, mis kõik omavad oma ainulaadset iseloomu ja ilu. Sukeldumis- ja surfamisvõimalused on suurepärased ning reisijad saavad nautida aktiivseid tegevusi, samuti võib nautida lõõgastavat rannapuhkust. Indoneesia kliima jaanuaris on troopiline ja soe, mis sobib suurepäraselt avastusretkedeks. Soodsad lennupiletid Indoneesiasse.

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top