Avasta lummava Indoneesia ilu!

Soodsad lennupiletid Indoneesiasse koostöös 5* lennufirmaga

Lennud Jakartasse toimuvad

01.09. - 17.09.23

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

1000
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 30 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Indoneesia on tõepoolest üks maailma kõige mitmekesisemaid ja põnevamaid reisisihtkohti. Siin on rikkalik ajalugu, millele on lisatud mitmed erinevad kultuurid ja usundid, mis muudavad selle riigi üheks ainulaadseks ja huvitavaks kogemuseks.

See on kultuuride sulatuspott, kus on palju erinevaid traditsioone, religioone ja keeli. Riigis on üle 300 erineva etnilise rühma, kellel on oma kultuur ja keel. See muudab Indoneesia mitmekesiseks ja huvitavaks kohaks, kus saab avastada uusi tavasid ja tõekspidamisi.

Üks kindlasti märkimisväärne vaatamisväärsus Indoneesias on Borobudur, iidne budistlik tempel, mis asub Java saarel. See kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse ja on üks kõige külastatavamaid kohti Indoneesias. Borobuduri tempel on üllatavalt hästi säilinud ja siin saab näha hulgaliselt kaunistusi, skulptuure ning gravüüre, mis annavad aimu kunagisest budistlikust kultuurist.

Lisaks on Indoneesias veel palju rannikuäärseid linnu ja saari, millest mõned on kuulsad oma ilusa liivaranniku, türkiissinise mere ning kaunite korallrahude poolest. Üks selline koht on näiteks Bali, mida sageli nimetatakse “Jumalate saareks”. See on tuntud oma kaunite randade, troopiliste metsade, paljude templit ja ülejäänud riigist erineva kultuurilise atmosfääri poolest.

Lisaks rannikule on Indoneesias ka palju metsikuid džungleid ja rahvusparke, mis pakuvad matkajatele suurepäraseid väljakutseid ja unustamatuid seiklusi. Näiteks on Sumatra saarel Gunung Leuseri rahvuspark, mis on koduks paljudele haruldastele liikidele, sealhulgas orangutanidele, elevanditele ja tiigritele. See on üks parimaid kohti, kus kogeda tõelist looduslikku mitmekesisust.

Viimaks, kuid mitte vähem oluline on Indoneesia rikkalik toidukultuur. Siin on võimalik proovida paljusid kohalikke roogasid, mille maitseained, vürtsid ja koostisosad on ainulaadsed. Indoneesia köök on eriti tuntud oma vürtsikuse poolest, seega kindlasti tasub proovida kohalikke maitseid ning nautida toiduelamust, mida ei leia kusagilt mujalt maailmas.

Septembris on Indoneesia ideaalne reisisihtkoht, sest kliima sel ajal on tavaliselt soe ja kuiv. Eriti mõnus on külastada Indoneesiat just septembris, kuna kuiva aja tõttu on see aeg ideaalne nii rannapuhkuseks,kui ka looduses matkamiseks. Kuigi Indoneesia on troopiline riik, siis kliima varieerub suuresti vastavalt saarele ja regioonile. Septembris on kliima tavaliselt väga meeldiv ja sobiv reisimiseks mitmel pool Indoneesias. Näiteks on Bali saarel temperatuur tavaliselt vahemikus 25-30 kraadi ning õhuniiskus on madal, mis muudab puhkuse meeldivaks ning nauditavaks. Samuti on septembri kliima ideaalne aeg nautida Indoneesia loodust. Üks parimaid viise looduse avastamiseks on matkamine ja kuna septembris on sajuhooajad enamikus saartes möödas, siis on matkamine ja looduse avastamine lihtsam ja mugavam. Sumatra saar on üks selline paik, kus looduse ilu saab imetleda kogu oma hiilguses.

Lisaks looduse avastamisele ja rannapuhkusele on septembris ka palju kultuurisündmusi, mis toovad turistidele lähemale Indoneesia kultuuri. Näiteks on Bali saarel iga-aastane Tanah Loti festival, mis toimub septembris. See festival pakub külastajatele võimalust kogeda Balil elavat uskumuste ja kultuuri ning on kindlasti midagi, mida ei tasuks vahele jätta.

Indoneesia on üks taskukohasemaid reisisihtkohti maailmas. Siin on võimalik nautida luksuslikke hotelle, maitsvaid toite ja erakordset loodust ilma, et peaksid kulutama liiga palju raha. Kõik see muudab Indoneesia kõigile reisijatele ideaalseks kohaks ning on kindlasti üks reisisihtkohtadest, mis ei jäta kedagi ükskõikseks. See on täis ajalugu, kultuuri ja loodust, mis kõik kokku annavad unustamatu reisikogemuse. Soodsad lennupiletid Indoneesiasse!

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top