Avasta Araabia pärl Dubai!

Soodsad lennupiletid Dubaisse koostöös 5* lennufirmaga

Lennud toimuvad

03.01. - 17.01.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

19.01. - 02.02.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

670
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 30 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Dubai on üks maailma kõige dünaamilisemaid ja populaarsemaid reisisihtkohti. Kuigi teda tuntakse kui linna, mis on täis kõrghooneid ja luksuslikke kaubanduskeskusi, on Dubail pakkuda palju rohkem kui ainult pilvelõhkujad ja ostukeskused. Siin on mõned põhjused, miks Dubaisse reisimine on hea mõte.

Burj Khalifa | DubaiMaailma kõrgeim hoone – Burj Khalifa
Dubai tuntud Burj Khalifa on maailma kõrgeim hoone, mis tõuseb lausa 828 meetri kõrgusele. See on üks kohustuslikke vaatamisväärsusi, mida tuleb kindlasti külastada. Tippu jõudmiseks tuleb sõita kiiret lifti ja seal avanevad imelised vaated kogu linnale. See on unustamatu kogemus ja tõeliselt ainulaadne vaade Dubai kõrghoonetele.

Imeline kõrbereis
Dubai on tuntud oma kõrbe ekskursioonide poolest, kus saab sõita kõrbeautodega ja nautida kõrbeilma. Saate nautida päikeseloojangut, proovida liivadüünide surfamist, lõõgastuda kohaliku Beduiini laagris ja nautida õhtusööki. See on suurepärane võimalus kogeda Dubai looduse ilu ja põnevust.

dubai, tower, arab-1420494.jpg

Maailma suurim ostukeskus – Dubai Mall
Dubai Mall on maailma suurim ostukeskus, mis pakub külastajatele rohkem kui 1200 kauplust. See on tõeline poodlemisparadiis, kus leiate kõike alates tippbrändide rõivastest ja aksessuaaridest kuni elektronika ja kingitusteni. Samuti on siin suurepärased söögikohad, meelelahutus- ja lõbustusasutused, jääväljak ja isegi troopiline vaateratas.

Dubai Miracle Garden
Dubai Miracle Garden on üks maailma suurimaid ja kauneimaid lilleaedu. Siin on rohkem kui 45 miljonit lille, mis on korraldatud erinevatesse kujunditesse ja kujundustesse. Lilled on õitsemas novembrist aprillini, mistõttu jaanuar ja veebruar on selle külastamiseks ideaalsed kuud.

Dubai on rahvusvaheline linn, mis tähendab, et siin on võimalik kohtuda inimestega erinevatest kultuuridest ja rahvustest. Dubais elavad inimesed enam kui 200 erinevast rahvusest ja seetõttu on siin võimalus kogeda mitmekesist kultuurilist maastikku. Dubais on võimalik proovida erinevaid toite erinevatest köökidest. Siin on esindatud nii Lähis-Ida, Aasia kui ka Lääne-Euroopa köögid. Kohalikud toidud, nagu näiteks hummus ja shawarma, on eriti maitsvad. Dubai toidumaastik on põnev ja pakub midagi igale maitsele.

Dubais on kuum kliima aastaringselt, kuid jaanuaris ja veebruaris on ilm kõige mõnusam, kui temperatuurid jäävad vahemikku 20-25 kraadi. See on ideaalne aeg linnas ringi liikumiseks ja avastamiseks, ilma et peaksite taluma suvekuumust. Dubai on tuntud oma kaunite randade poolest, mille hulgas on näiteks Jumeirah Beach ja Kite Beach. Need rannad pakuvad palju vaba aja veetmise võimalusi, sealhulgas päevitamist, ujumist ja veespordialasid.
Soodsad lennupiletid Dubaisse.

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top