Avasta troopilise paradiisi võlud Cancunis!

Soodsad lennupiletid Cancuni koostöös 5* lennufirmaga

Lennud toimuvad

20.01. - 02.02.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

02.02. - 16.02.24

0 tk
PILETEID SAADAVAL:

Hind al.

Iga kuu kallineb 10 EUR võrra

920
Hind kehtib kuu lõpuni
 • Lennupiletid 5* lennufirmaga
 • Toitlustus kõikidel lendudel
 • Käsipagas + 2x23 kg registreeritav pagas
Soodne

Järgmise hinnahüppeni on jäänud

Cancun on suurepärane reisisihtkoht Mehhikos, mis pakub kõigile midagi. Siin on 7 põhjust, miks tasub kaaluda reisi Cancuni.

Rannad: Cancuni randade ilu on lihtsalt hämmastav. Rannad on kaetud valge liivaga ja vesi on kristallselge. Siin saab nautida lõõgastavat päevitamist ja suplemist. Rannad on ideaalsed nii perepuhkuseks kui ka romantiliseks puhkuseks. Lisaks saab siin harrastada erinevaid veespordialasid nagu snorgeldamine, sukeldumine ja paadisõidud.

Ajaloolised vaatamisväärsused: Cancun on rikas kultuuripärandi poolest ja on koduks paljudele ajaloolistele vaatamisväärsustele, mis meelitavad siia palju turiste.

day of the dead, mexico, skull-568012.jpg
tropical, beach, mexico-5066186.jpg

Yucatani poolsaarel asuv Chichen Itza on üks tuntumaid neist ning on ka UNESCO maailmapärandi nimekirja kantud. Selle muistse maiade tsivilisatsiooni linnaosa külastamine on suurepärane võimalus tutvuda kohaliku ajalooga ja saada aimu, milline elu siin kunagi oli.

Mehhiko toit: Mehhiko köök on tuntud oma maitsvate roogade poolest ning Cancun pole erand. Siin saate nautida autentset Mehhiko toitu, sealhulgas tervislikke salateid, mereande ja traditsioonilisi roogasid nagu taco, burrito ja guacamole.

Kliima: Cancunis on aastaringselt soe ja päikesepaisteline kliima, mis muudab selle ideaalseks reisisihtkohaks. Veebruaris on temperatuurid umbes 25 kraadi, mis on ideaalne temperatuur päevitamiseks ja vee nautimiseks. Veebruaris on vähe vihma ja äikeseid, mis tähendab, et saate nautida päikeselist ilma ja lõõgastuda kaunites looduslikes randades.

Meelelahutus: Cancun pakub laias valikus meelelahutust. Siin on palju baare ja ööklubisid, kus saab nautida Mehhiko rütmidega tantsimist. Lisaks on siin palju erinevaid vaba aja veetmise võimalusi, sealhulgas veepargid, kaubanduskeskused ja golfiväljakud.

Loodus: Cancunis on kaunid loodusmaastikud, sealhulgas Punta Sur Eco Beach Park. Siin saab nautida merevaateid, matkata ja ujuda. Loodusmaastikud on ka ideaalsed kohti, kus teha ilusaid fotosid ja meenutada reisi kogu eluks.

Kultuur: Cancun on koduks ka paljudele kultuurifestivalidele ja sündmustele, mis toimuvad aastaringselt. Need üritused pakuvad võimalust tutvuda kohaliku kultuuri ja traditsioonidega.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Cancun on üks kõige populaarsemaid reisisihtkohti Mehhikos, kus on palju vaatamisväärsusi ja tegevusi, mis sobivad nii perepuhkuseks kui ka romantiliseks reisiks. Siin on kaunid rannad, suurepärane kliima, maitsvad toidud ja laialdased võimalused meelelahutuseks. Seega, kui soovid põgeneda argipäeva rutiinist ja nautida unustamatut puhkust, võib Cancun olla just õige koht sinu jaoks. Soodsad lennupiletid Cancuni.

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on Turkish Airlines grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad Turkish Airlines grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on  vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Dubai=30kg; Cancun=2x23kg; Miami=2x23kg; Jakarta ja Bali=30kg; Kuala Lumpur=30kg; Istanbul=0kg
 5. Toitlustus kõikidel lendudel.
 6. Kui Istanbulis jääb kahe lennu vahele öö, siis on majutus lennufirma poolt (transfeer majutusse ja tagasi lennujaama on reisija kuludega).
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks.
 8. Hiljemalt 2 kuud enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt Turkish Airlines grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 10 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.
 13. Lennupileti hind kallineb iga uue kuu vahetudes 10.- võrra. Mida varem koha kinnitate, seda soodsamalt pilet on.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top