Avasta Tenerife mitmekesine loodus (talvine koolivaheaeg)

Lennupiletid koolivaheajal Tenerifele koostöös
airBaltic logo

Lennud toimuvad

Talvine koolivaheaeg
(24.02.-02.03.24)

0 tk
PILETEID SAADAVAL:
950
 • Käsipagas + 23 kg registreeritav pagas
Fikseeritud hind

Tenerife on imeilus Hispaania Kanaari saar, mis asub Atlandi ookeanis Aafrika rannikust umbes 300 km kaugusel. See saar on üks populaarsemaid sihtkohti, kuhu reisida, tänu oma mitmekülgsele kultuurile, rikkalikule ajaloole, imeilusale loodusele ja sooja kliimale.

Tenerife on täis põnevaid vaatamisväärsusi ja atraktsioone, mille hulgas on mitmeid looduspärandi objekte ja kultuurimälestisi.

El Teide rahvuspark on suurepärane koht Tenerife saare külastajatele, kes soovivad kogeda saare vulkaanilist maastikku ja imetleda selle ilu. Rahvuspark hõlmab üle 19 000 hektari ala ja on koduks Teide vulkaanile, mis on saare kõrgeim tipp. Mäetipu kõrgus ulatub 3718 meetrini, muutes selle Hispaania kõrgeimaks mäetipuks. Teide vulkaan on vaieldamatult rahvuspargi tuntuim vaatamisväärsus ning sellel on oluline koht ka saare kultuuriloos ja ajaloos. Rahvuspark on avatud aastaringselt ning pakub suurepäraseid matkaradu, kust saab nautida kauneid vaateid Tenerife saarele ning avastada selle looduslikku mitmekesisust. El Teide rahvuspark on ka osa UNESCO maailmapärandi nimistust, mis tõestab selle koha olulisust loodusmaastiku ja geoloogiliste nähtuste säilitamisel.

Teine põnev vaatamisväärsus on Loro Parque, mis asub põhjarannikul Puerto de la Cruzis. See on maailmakuulus loomaaed, mis on koduks paljudele loomaliikidele, sh valgetele tiigritele, orangutanidele ja delfiinidele. Loro Parque on saanud palju tunnustust oma loomade kaitseprogrammide poolest.

Tenerife merekaitseala hõlmab üle 46 000 hektari suuruse ala Atlandi ookeanis Tenerife saare rannikul. See merekaitseala on loodud selleks, et kaitsta Tenerife merekeskkonda ja selle looduslikku mitmekesisust, mis sisaldab sadu mere- ja rannikuliike. Kaitseala hõlmab mitmeid erinevaid ökosüsteeme, sealhulgas avamere, ranniku, merepõhja ja korallriiffe. Vaalavaatlustel on peamisteks vaatamisväärsusteks pilotvaalad, delfiinid ja merikilpkonnad. Õnne korral võib märgata ka teisi, umbes 20 erineva vaalaliigi esindajaid.

Masca küla Tenerifel on populaarne turismiobjekt oma unikaalse asukoha tõttu. Ümbritsetud mägede ja roheliste orgudega, asub Tenerife loodeosas ning on üks vanimaid külasid saarel, mis säilitab endiselt oma traditsioonilise arhitektuuri.  Masca on tuntud kaunite vaadete poolest, mis võtavad hingetuks, olles üks populaarsemaid matkaatraktsioone saarel. Matkarajad võivad olla väljakutsuvad, kuid võimaldavad ka külastajatel avastada ala looduslikku mitmekesisust ja erinevaid taimi. Masca külastamine on kindlasti unustamatu kogemus ning sobib hästi neile, kes armastavad matkamist, looduse ilu ja kultuurilooliste vaatamisväärsuste avastamist.

Tenerife on tõeline looduse imede maa, mis pakub oma külalistele mitmekesist ja põnevat kogemust. Saar on tuntud oma vulkaanilise maastiku, laavaväljade, imekaunite (musta liiva) randade ja kaljude poolest. Soodne kliima muudab selle sihtkoha ideaalseks aastaringselt külastamiseks. Samuti pakub saar häid võimalusi matkamiseks, mida saab nautida nii mägedes kui ka metsades. Kultuuri- ja ajaloohuvilistele pakub saar palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, mis annavad hea ülevaate saare ajaloost.

Kokkuvõttes võib öelda, et Tenerife on ideaalne koht nii aktiivseks kui ka lõõgastavaks puhkuseks ning looduse armastajatele. Saare erinevad maastikud ja mitmekesine loodus pakuvad unustamatuid elamusi ning kindlasti jätavad kõik külastajad Tenerifele tulles endaga kaasa ainulaadseid mälestusi. Lennupiletid koolivaheajal Tenerifele 2024.aasta talvel.

Tingimused:

 1. Hind kehtib ainult edasi-tagasi lennupiletitele ning sisaldab kõiki makse ja tasusid.
 2. Tegemist on airBaltic grupireisiga.
 3. Lennupiletitele kehtivad lennufirma airBaltic grupireeglid.
 4. Pagasireeglid on vastavalt sihtkoha reeglitele. Lisaks lubatud käsipagasile tohib reisija kaasa võtta: Gran Canaria=23kg; Tenerife=23kg; Dubai=23kg.
 5. Spordivarustus on lisatasu eest.
 6. Toitlustus on lisatasu eest.
 7. Koha grupis kinnitab vähemalt 50% sissemaks (peab olema tasutud hiljemalt 2 kuud enne reisi algust).
 8. Hiljemalt 1 kuu enne reisi algust tuleb tasuda 100% pileti hinnast.
 9. Reisid väljuvad juhul, kui 2 kuud enne reisi algust on koos minimaalselt airBaltic  grupireeglitele vastav arv reisijad (hetkel on reisi toimumiseks vajalik minimaalne grupi suurus 8 reisijat).
 10. Juhul, kui 2 kuud enne reisi algust ei ole minimaalset grupisuurust koos, tagastatakse 100% rahast reisijatele ja reisi ei toimu.
 11. Lastele vanuses 2-11a hinnasoodustust ei ole.
 12. Imikutele vanuses 0-1a on hinnasoodustus 90% täishinnast.

Tegutse kiiresti, kuniks kohti jagub

* Oma teabe esitamisega annate meile loa Teile infopostituste saatmiseks. Saate tellimusest igal ajal loobuda.
Scroll to Top